Zapraszamy do wzięcia udziału w Kosmicznym konkursie!

W związku z dużym zainteresowaniem kalendarzem PAK na 2019 rok i pytaniami o możliwość jego pozyskania, Polska Agencja Kosmiczna postanowiła zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest 60 jego egzemplarzy.

Chętnych do udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wysłanie odpowiedzi na pytanie: „Jak się nazwa polski inżynier i naukowiec, będący współautorem pojazdu księżycowego Lunar Roving Vehicle wykorzstywanego w misjach programu Apollo?”

Na poprawne odpowiedzi czekamy od piątku 1.02.2019 roku od godziny 18.00. do poniedziałku 4.02.2019 roku do godziny 16.00. Decyduje kolejność zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami.
Osoby, które wygrały nagrodę, zostaną o tym powiadomione mailem zwrotnym we wtorek 5.02.2019 r. do godz. 16.00.

W tytule wiadomości należy wpisać miasto, w którym Uczestnik zamierza odebrać nagrodę: Gdańsk, Rzeszów lub Warszawa.

Maile, w których w tytule nie zostanie określone miasto, nie będą brane pod uwagę.

Kalendarze należy odebrać osobiście z siedziby PAK w mieście, które zostało wybrane w mailu wysłanym na konkurs.

Kalendarz PAK przedstawia artystyczne wizje dwunastu wybranych misji kosmicznych, w których brały udział podmioty polskiego sektora kosmicznego: BRITE-PL, ATHENA, InSight, Biomass, Proba-3, EarthCARE, JUICE, ELT, ExoMars, Euclid, Rosetta/Philae, OPS-SAT. Kreacje artystyczne zawarte w kalendarzu uzupełniają opisy merytoryczne i miniaturowe zdjęcia polskich komponentów dostarczone przez Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego.
Regulamin konkursu do pobrania poniżej:

Pdf IconPdf Icon
konkurs PAK nr1 - regulamin

Życzymy powodzenia!!!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.