Warsztaty na temat współpracy z EUMETSAT

Polska Agencja Kosmiczna oraz Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy zapraszają do udziału w specjalistycznych warsztatach dotyczących współpracy przemysłowej z Europejską Organizacją ds. Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT).

Spotkanie odbędzie się w czwartek 4 kwietnia 2019 r. w godzinach 9:00 -14:00 w siedzibie IMGW – PIB w Krakowie, ul. P. Borowego 14. Warsztaty poprowadzą przedstawiciele PAK oraz IMGW - PIB.

Celem spotkania jest zainicjowanie udziału firm i jednostek naukowo-badawczych w postępowaniach konkursowych EUMETSAT, przekazanie wiedzy na temat skutecznej aplikacji o kontrakty tej organizacji, jak również zwiększenie zainteresowania krajowych podmiotów potencjalnymi możliwościami rozwoju gospodarczego związanego z wykorzystaniem danych satelitarnych, których właścicielem jest EUMETSAT.

W trakcie wydarzenia przekazane zostaną m. in. informacje na temat programów i misji realizowanych przez EUMETSAT, korzyści z członkostwa Polski w tej organizacji, współpracy polskich podmiotów z EUMETSAT, jak również odpowiedniego przygotowywania oferty przetargowej oraz wymogów formalno-prawnych i merytorycznych związanych ze skutecznym aplikowaniem o kontrakty tej organizacji. W drugiej części spotkania zainteresowane podmioty będą mogły przeprowadzić indywidualne konsultacje z przedstawicielami PAK i IMGW – PIB. Wstępna agenda warsztatów znajduje się w załączeniu.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie zamiaru udziału w spotkaniu poprzez wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego do dnia 29 marca 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!

Pdf IconPdf Icon
Eumetsat warsztaty - agenda

Formularz zgłoszeniowyUżywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.