Aktualności

26 lutego, 2024
Agencje Kosmiczne Polski i Rwandy z porozumieniem o współpracy dla rozwoju kosmicznego sektora
09 lutego, 2024
46. Summer School Alpbach – ruszyła rekrutacja
23 stycznia, 2024
Zapraszamy do udziału w Kosmicznym Konkursie POLSA!
Wyniki konkursu „Moje kosmiczne wakacje”
25 listopada, 2021

Wybór był trudny, konkurencja bardzo mocna, ale nareszcie mamy przyjemność podzielić się wynikami konkursu „Moje kosmiczne wakacje”. Gratulujemy laureatom, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz wspierającym ich nauczycielom, rodzicom i opiekunom.  Wśród nagród dla autorów najwyżej ocenionych prac są zestawy książek, mapy nieba i vouchery do Hevelianum w Gdańsku.5 szkołom o największej liczbie zgłoszeń przekażemy zestawy pamiątek od POLSA. O tym, jak wspaniałą wyobraźnią i talentem dysponują najmłodsi pasjonaci wiedzy o Wszechświecie, będzie można przekonać się w kolejnych tygodniach, kiedy będziemy prezentować wybrane prace. Serdeczne gratulacje! 

Konkurs „Moje kosmiczne wakacje 2021” – lista nagrodzonych:

Podgrupa młodsza

  • Maria Franaszek (Warszawa)
  • Tomasz Babuśka (Skarżysko-Kamienna)
  • Sandra Juszczak, Maja Piwońska (Czerwieńsk)
  • Adela Strzelecka, Nina Adler, Milena Maciejewska, Anna Szymczak (Warszawa)
  • Julia Morzywołek (Spytkowice)
  • Jadwiga Tokarczyk (Milówka)
  • Julia Czyszczoń (Spytkowice)
  • Jan Klimaszewski, Hubert Gałka (Czerwieńsk)
  • Adam Techmański, Julian Grądzki, Zuzanna Skowron, Aleksander Pośnik (Warszawa)
  • Iwo Tereszkiewicz (Mokas)
  • Krzysztof Puchalski (Poznań)
  • Zuzanna Szych (Łobez)

Podgrupa starsza

  • Zofia Kaczka (Lublin)
  • Karol Wieczorek (Warszawa)
  • Daria Podsiadło (Kraków)
  • Emilia Lichowicz (Otmuchów)
  • Oliwia Nowak, Dominik Nowak (Będzin)
  • Maria Bywalec, Emilia Fojcik, Zofia Fojcik (Katowice)
  • Emilia Mentel (Łodygowice)
  • Aleksandra Nawrocka, Małgorzata Karasek (Lublin)
  • Olga Rogozińska (Kruszwica)
  • Grzegorz Matusiak (Zieleniewo-Kołobrzeg)
  • Zuzanna, Różańska (Lidzbark Warmiński)
  • Michał Romaniuk, Amelia Tyszkiewicz, Karolina Stelmachowicz (Wolin)

Podgrupa szkół specjalnych

  • Daniel Kuberski, Mateusz Majewski, Mateusz Pyrak, Jan Strójwąs (Kołobrzeg)
  • Natalia Kreglewska (Wrocław)
  • Szymon Kulbicki (Zakrzów)
  • Łukasz Pacholec (Kielce)
  • Nadia Nowak (Mechnice)
  • Barbara Kotowska (Bilcza)

Najaktywniejsze szkoły

  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Czerwieńsku
  • Szkoła Podstawowa im. św. Królowej Jadwigi w Międzybrodziu Żywieckim
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rewalu
  • Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Katowicach
  • Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej w Warszawie
Share:
Wydrukuj lub zapisz: