BitByBit Sp. z o.o.


Domeny technologiczne
  • TD 2 Space System Software
  • TD 8 System Design & Verification
  • TD 9 Mission Operation and Ground Data Systems
  • TD 12 Ground Station Systems and Networks
O podmiocie

BitByBit sp. z o.o. jest firmą zajmującą się rozwiązywaniem skomplikowanych zagadnień biznesowych oraz naukowych za pomocą technologii informatycznych. Nasi inżynierowie specjalizują się między innymi w optymalizacjach, algorytmice, uczeniu maszynowym. Z wykorzystaniem metodyk zwinnych tworzymy dla naszych klientów aplikacje internetowe oraz mobilne z wykorzystaniem języków programowania Python, Java oraz Javascript, oraz narzędzi im towarzyszących. Pracujemy z dużymi firmami, jednostkami badawczymi, NGOs oraz startupami. Od początku istnienia BitByBit intensywnie współpracujemy z firmami z sektora kosmicznego, tworząc oprogramowanie dla Europejskiej Agencji Kosmicznej. W obszarze space firma skupia się na oprogramowaniu wspierającym segment naziemny w tym monitorowaniu i zarządzaniu misjami kosmicznymi.

Główne produkty i usługi
  • Ground Station Monitoring & Control
Najważniejsze osiągnięcia w sektorze kosmicznym
  • Zaprojektowanie i zbudowanie internetowego interfejsu użytkownika WebUI do EGS-CC (European Ground Systems Common Core). WebUI oficjalnie jest już częścią EGS-CC i będzie wykorzystywany przez ESA do zarządzania i monitorowania przyszłych misji kosmicznych.
  • Ścisła kilkuletnia współpraca z konsorcjum EGS-CC oraz ESA w projektowaniu, budowaniu i wdrażeniu automatyzacji scenariuszy walidacyjnych systemu EGS-CC.
Informacje kontaktowe
Strona www:
https://thebitbybit.com
E-mail:
dariusz.walczak@thebitbybit.com
Telefon:
+48 503 697 437
Adres:
Zamkowa 7/13 , 61-768 Poznań

Osoba kontaktowa:
Imię i Nazwisko:
dr inż. Dariusz Walczak
E-mail:
dariusz.walczak@thebitbybit.com
Telefon:
+48 503 697 437