• ENTRUSTED - banner top

Bezpieczna łączność satelitarna - zapraszamy do udziału w drugiej sesji z serii spotkań dedykowanych projektowi ENTRUSTED

25 maja 2021 r., w godzinach 10:00-12:00, kontynuując serię spotkań dedykowanych projektowi ENTRUSTED Polska Agencja Kosmiczna zaprasza do udziału w wydarzeniu mającym na celu przybliżenie tematyki projektu, a szczególnie realizowanymi badaniami ankietowymi. W ramach drugiego spotkania informacyjnego przewidziano  sesję przeznaczoną na wsparcie użytkowników i potencjalnych użytkowników w wypełnianiu formularza ankiety, podczas którego eksperci z POLSA odpowiedzą na Państwa pytania.

Polska Agencja Kosmiczna z końcem kwietnia rozpoczęła badania ankietowe, skierowane do użytkowników i potencjalnych użytkowników programu GovSatCom. Działania te są prowadzone w całej Unii Europejskiej w ramach projektu ENTRUSTED, w którym uczestniczy POLSA, Projekt wesprze wskazanie i ustalenie niezbędnych działań, które wypełnią luki pomiędzy istniejącymi bezpiecznymi możliwościami łączności satelitarnej SATCOM, a wymaganiami użytkowników rządowych.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami prezentowanymi podczas pierwszego spotkania informacyjnego opublikowanymi w aktualnościach na stronie POLSA --> Spotkanie informacyjne projektu ENTRUSTED - relacja.  

 

W celu rejestracji udziału w spotkaniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza do poniedziałku (24.05.2021) do godziny 14:00.

 

Formularz zgłoszeniowy 

POLSA uses cookies to track visits to our website only, no personal information is collected. By continuing to use the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more about our privacy policy.